Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10 maja 2019

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. z Zielonki prezentują na targach Europoltech 2019 innowacyjny, elektromagnetyczny system zwalczania bezzałogowych statków latających Lanca 2.0.

Zaproponowane przez WZE rozwiązanie posiada modułową budowę, która pozwala na szybką rozbudowę i konfigurację urządzania (na panelu dotykowym), zgodnie z wymogami danego użytkownika. Ponadto, Lancę 2.0 wyróżnia szeroki zakres częstotliwości pracy, skuteczność neutralizacji bezzałogowców na dystansie do 1 km, analogowa i cyfrowa modulacja sygnału, 2 tryby (Lo i Hi) emitowanej mocy, określanie pozycji i wyznaczanie odległości do celu, niezawodność działania, długi czas pracy na akumulatorach oraz trzy tryby ergonomicznej pracy.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.