Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

03 września 2019

Jedną z nowości na stoisku PCO jest nowa wersja znanych i cenionych przez użytkowników gogli noktowizyjnych MU-3M przeznaczona do działań w środowisku morskim, oznaczona MU-3MM.

 

 

Niewidoczne na zewnątrz zmiany, są jednak bardzo istotne, aby sprostać agresywnemu środowisku morskiemu:

- wszystkie elementy złączne (wkręty i kołki) w monokularach, mostku dwuprzegubowym i flip-up’ie zostały wymienione na komponenty ze stali kwasoodpornej (zamiast stosowanej wcześniej stali nierdzewnej, nadającej się do większości działań na powietrzu),
- zastosowano wzmacniacze obrazu o FOM min. 2200,
- zastosowano system auto shut-off pozwalający na automatyczne wyłączanie niezależne każdego z monokularów po uniesieniu na bok lub podniesieniu na hełm,
- odporność na głębokość zanurzenia zwiększono do 22 m.

Nowe gogle są jako odpowiedzią na zapotrzebowanie jednej z morskich jednostek specjalnych z krajów NATO. Handlowcy z PCO liczą także na zainteresowanie innych formacji specjalnych i antyterrorystycznych działających na morzu, zarówno w kraju, jak i zagranicą.


Drukuj Góra