Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

07 września 2020

Szanowni Państwo,

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży zbrojeniowej. Jest to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce i trzecie co do wielkości w Europie. Ze względu na sytuację epidemiczną związaną z Covid-19, tegoroczna Wystawa będzie różnić się od poprzednich. Pomimo tego jestem przekonany, że przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności XXVIII MSPO odniesie kolejny sukces.
Tegoroczne targi przemysłu obronnego są idealną okazją do zaprezentowania rozwiązań, z których korzysta Wojsko Polskie. Możemy czuć się dumni, że polska myśl technologiczna staje z powodzenie w szranki z zagranicznymi koncernami. Jest to niewątpliwie powód do zadowolenia, ale również zobowiązanie do dalszej, bardzie wytężonej pracy w dobie stale pojawiających się nowinek technologicznych.

MSPO to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także spotkania z wystawcami oraz przedstawicielami koncernów, które owocują wieloma cennymi inicjatywami i pomysłami.

Ważnym punktem Salonu jest Wystawa Sił Zbrojnych RP, podczas której istnieje możliwość zapoznania się z propozycjami Polskiego Przemysłu Obronnego w zakresie produkowanego w Polsce sprzętu wojskowego i uzbrojenia, a przede wszystkim nowoczesnego wyposażenia bojowego, technicznego i obrony osobistej, pozwalającego na podniesienie efektywności i poziomu bezpieczeństwa w czasie realizacji zadań. To również doskonała okazja do przekazania producentom uwag i spostrzeżeń dotyczących sprzętu mającego znaleźć zastosowanie na współczesnym polu walki oraz wspomagać żołnierzy podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych.

Jestem przekonany, że interesujące, nowoczesne i nowatorskie propozycje przygotowane przez tegorocznych wystawców zaspokoją oczekiwania odwiedzających.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.