Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

08 września 2011

Już za tydzień na londyńskiej wystawie DSEi zadebiutuje nowy model aktywnych ochronników słuchu, produkowany przez 3M/Peltor: ComTac IV (czwartej generacji).

Choć europejska premiera nowych, aktywnych ochronników słuchu 3M/Peltor  będzie miała miejsce dopiero za tydzień na wystawie DSEi w Londynie, to  już dzisiaj można zobaczyć, jak wyglądają na łamach RAPORT-MSPO /  Zdjęcie: 3M/Peltor

ComTac IV, obok odmiany ze skórzanym pałąkiem obszytym skórą, będzie oferowany w wersji dostosowanej do mocowania do szyn montażowych ARC (Accessory Rail Connector), używanych m.in. w hełmach i kaskach Ops-Core FAST (podobnie, jak to miało miejsce z modelem ComTac III). ComTac IV ma niezwykły, jak na aktywną ochronę słuchu, wygląd. Rama ma kształt podkowy, zaś w uszach umieszczane są aktywne zatyczki. Ciekawostką jest nowy system wyciszania sygnału, docierającego z zewnętrznych mikrofonów, gdy nawiązywana jest komunikacja radiowa.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.