Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

06 września 2016

Warszawska spółka Bumco od wielu lat zajmuje się wysyłką wielkogabarytowych pojazdów i statków powietrznych na największe oraz najbardziej prestiżowe imprezy wystawiennicze na świecie, związane z obronnością i bezpieczeństwem.

Bumco od lat specjalizuje się w transporcie ładunków ponadgabarytowych (w tym uzbrojenia) drogą lotniczą. Ładunki są dostarczane na całym świecie

Zdobyte doświadczenia oraz współpraca z przedsiębiorstwami spedycyjnymi obsługującymi targi na różnych kontynentach, umożliwiają kompleksową, szybką i sprawną realizację przesyłek zawierających eksponaty przeznaczone do prezentacji. Z roku na rok Bumco intensyfikuje swoją działalność, m.in. dzięki dobrej współpracy z polskimi podmiotami z sektora zbrojeniowego. Spółka specjalizuje się w realizacji procesów transportowo-spedycyjnych, doradczo-projektowych oraz odpraw celnych, w tym organizacji transportu i spedycji, zarówno uzbrojenia, jak również towarów podwójnego zastosowania objętych systemem WSK. 

Jedną z najważniejszych rzeczy na które zwracają potencjalni klienci, jest kompleksowość usług. Warszawska spółka działa na zasadzie door to door, troszcząc się o załatwienie wszystkich formalności w imieniu klienta /Zdjęcia: Bumco

Niewątpliwie największym wyzwaniem, przed jakimi muszą stanąć specjaliści od spedycji, jest organizacja transportów ponadgabarytowych ładunków, zwłaszcza tych nietypowych. Szczególnie transport drogą lotniczą i z wykorzystaniem platform kołowych wymaga starannego planowania i organizacji. Warszawska spółka, świadcząc swoje usługi zarówno w transporcie powietrznym, drogowym jak i morskim, zajmuje się powierzonym ładunkiem kompleksowo, odpowiada za załatwienie formalności, ubezpieczenie oraz transport na zasadzie door to door. Stanowi to znaczne ułatwienie dla podmiotów zlecających transport. Zwłaszcza przy transporcie uzbrojenia, którego przemieszczanie regulują często bardzo skomplikowane przepisy celne.


Drukuj Góra