Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
06 września 2016

Warszawska spółka Bumco od wielu lat zajmuje się wysyłką wielkogabarytowych pojazdów i statków powietrznych na największe oraz najbardziej prestiżowe imprezy wystawiennicze na świecie, związane z obronnością i bezpieczeństwem.

Bumco od lat specjalizuje się w transporcie ładunków ponadgabarytowych (w tym uzbrojenia) drogą lotniczą. Ładunki są dostarczane na całym świecie

Zdobyte doświadczenia oraz współpraca z przedsiębiorstwami spedycyjnymi obsługującymi targi na różnych kontynentach, umożliwiają kompleksową, szybką i sprawną realizację przesyłek zawierających eksponaty przeznaczone do prezentacji. Z roku na rok Bumco intensyfikuje swoją działalność, m.in. dzięki dobrej współpracy z polskimi podmiotami z sektora zbrojeniowego. Spółka specjalizuje się w realizacji procesów transportowo-spedycyjnych, doradczo-projektowych oraz odpraw celnych, w tym organizacji transportu i spedycji, zarówno uzbrojenia, jak również towarów podwójnego zastosowania objętych systemem WSK. 

Jedną z najważniejszych rzeczy na które zwracają potencjalni klienci, jest kompleksowość usług. Warszawska spółka działa na zasadzie door to door, troszcząc się o załatwienie wszystkich formalności w imieniu klienta /Zdjęcia: Bumco

Niewątpliwie największym wyzwaniem, przed jakimi muszą stanąć specjaliści od spedycji, jest organizacja transportów ponadgabarytowych ładunków, zwłaszcza tych nietypowych. Szczególnie transport drogą lotniczą i z wykorzystaniem platform kołowych wymaga starannego planowania i organizacji. Warszawska spółka, świadcząc swoje usługi zarówno w transporcie powietrznym, drogowym jak i morskim, zajmuje się powierzonym ładunkiem kompleksowo, odpowiada za załatwienie formalności, ubezpieczenie oraz transport na zasadzie door to door. Stanowi to znaczne ułatwienie dla podmiotów zlecających transport. Zwłaszcza przy transporcie uzbrojenia, którego przemieszczanie regulują często bardzo skomplikowane przepisy celne.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.