Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Redaktor naczelny:
Andrzej Wojtas
tel.: + 48 735 982 235
e-mail: aw@altair.com.pl

Adres redakcji:
ul.Fabryczna 16-22/23
00-446 Warszawa

Tel./fax: +48 22 696 72 25

Nr PL ISSN: 1644-339x
Częstotliwość ukazywania się: dwumiesięcznik

Czasopismo poświęcone jest jednostkom, służbom i operacjom specjalnym; prezentuje działania specjalne na tle współczesnych konfliktów zbrojnych, jak też zagadnienia z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa. Czytelnicy odnajdą na jego łamach także reportaże wojenne oraz teksty przyczynkarskie przedstawiające zupełnie nieznane wydarzenia i epizody o charakterze militarnym, opisy umundurowania i wyposażenia wojskowego opatrzone opiniami użytkowników.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.