Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Edward Nowak prezesem Bumaru

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 13 kwietnia 2008

Były wiceminister gospodarki i członek zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu, Edward Nowak, został wczoraj wybrany prezesem Bumaru.

Edward Nowak ma objąć nowe stanowisko 14 kwietnia. W ciągu kilku kolejnych dni zarząd Bumaru powinien zostać uzupełniony o członków zajmujących się handlem i restrukturyzacją. Trwa konkurs na te stanowiska. Wcześniej Rada Nadzorcza wybrała członków zarządu odpowiadających za finanse - Alicję Indrian, oraz badania i rozwój - Cezarego Szczepańskiego. Ten ostatni obejmie tę funkcję po zakończeniu misji prezesa w Przemysłowym Instytucie Telekomunikacji.

Nowy prezes Bumaru był działaczem NSZZ Solidarność, aresztowanym i skazanym na 3,5 roku więzienia w stanie wojennym, posłem X Kadencji z Komitetu Obywatelskiego, później kierował wieloma spółkami, m.in. Zasada SA Jelcz, Autosan w Sanoku i Mielec Centrum. Trzykrotnie był wiceministrem w resortach gospodarczych - ostatnio w rządzie Jerzego Buzka. W 2006 Edward Nowak był członkiem zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu.


Drukuj Góra