Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa F-5 w Iranie

Lotnictwo wojskowe, 22 kwietnia 2013

Wczoraj w Iranie rozbił się amerykański myśliwiec F-5. W katastrofie zginęło 2 członków załogi.

Zdjęcie: USAF

Do katastrofy lekkiego myśliwca F-5 doszło wczoraj rano niedaleko miasta Abdanan w Iranie. Samolot uderzył w zbocze góry. Obaj lotnicy znajdujący się na jego pokładzie zginęli. Przyczyny katastrofy nie są znane.

Dwumiejscowy F-5 wystartował z bazy Dezful. O katastrofie poinformował gubernator Morad Naseri. Załoga wykonywała rutynowy lot treningowy.

Iran eksploatuje amerykańskie samoloty, w tym bojowe F-5 i F-14, bez wsparcia USA, od 1979, gdy zwyciężyła rewolucja islamska.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.