Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Czartery Dreamlinerem

Lotnictwo cywilne, 08 maja 2013

Rainbow Tours i PLL LOT podpisały dziś umowę o uruchomieniu połączeń czarterowych dalekiego zasięgu. Do Tajlandii, Meksyku czy na Sri Lankę turyści po raz pierwszy dolecą z Polski połączeniem czarterowym bez międzylądowań i przesiadek.Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Rainbow Tours będzie korzystał z Boeingów 787 PLL LOT. Dzięki użyciu samolotu długodystansowego całkowity czas podróży na dalekich trasach spadnie o połowę. Dziś lot do Meksyku trwa, łącznie z przesiadkami nawet 20 godz. Teraz skróci się do ok. 9 h.

W ofercie znajdą się loty do Bangkoku (Tajlandia), Cancun (Meksyk), Kolombo (Sri Lanka) i Varadero (Kuba). Touroperator proponuje zarówno wyjazdy pobytowe, jak i wycieczki objazdowe zaczynające się w tych miejscach.

Prezes Rainbow Tours Grzegorz Baszczyński stwierdził, że spodziewa się wzrostu zainteresowania wspomnianymi kierunkami nawet o 25%. Liczy na pasażerów, których dziś odstrasza długa i skomplikowana podróż.

Niestety, nowe połączenia będą uruchomione dopiero od listopada br. Jak mówi Sebastian Mikosz, do realizacji tych rejsów w sezonie zimowym będzie wydzielony jeden z pięciu Boeingów 787 PLL LOT. Będzie to możliwe, ponieważ jest to okres, w którym zapotrzebowanie na regularne połączenia dalekodystansowe maleje.

Umowa obejmuje tylko najbliższy sezon zimowy.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.