Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

easyJet z Krakowa do Bazylei

Lotnictwo cywilne, 04 lipca 2013

Jedna z największych europejskich linii niskokosztowych easyJet, ogłosiła dziś uruchomienie połączenia z Krakowa-Balic do Bazylei.

Zdjęcie: easyJet

Pierwszy lot do tzw. EuroAirportu Bazylea-Miluza-Fryburg, będącego francusko-szwajcarskim międzynarodowym portem lotniczym, zostanie wykonany 29 października. Połączenie będzie obsługiwany przez samoloty Airbus A319 (Zasadne obawy założyciela easyJet?, 2013-07-02). Loty realizowane będą 3 razy w tygodniu, we wtorki, piątki i niedziele. Oferta adresowana jest głównie do miłośników narciarstwa.

Pomimo operowania tylko z jednego portu w Polsce, easyJet wciąż rozwija ofertę dla podróżujących do i z naszego kraju. 17 czerwca odbył się inauguracyjny lot pomiędzy Krakowem a Londynem-Southend. Przewoźnik oferuje także loty z Balic do Belfastu, Bristolu, Edynburga, Liverpoolu, Londynu-Gatwick i Paryża (CDG).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.