Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

3 nowe trasy Wizz Air z Tel Awiwu

Lotnictwo cywilne, 11 lipca 2013

Wizz Air uruchamia 3 nowe trasy z portu w izraelskim Tel Awiwie. Od jesieni realizowane będą stamtąd loty do Wilna, Katowic i Kluż-Napoki.

Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Pierwszą destynacją, do której będzie można dotrzeć na pokładzie Airbusa A320 węgierskich linii z międzynarodowego portu lotniczego Ben Gurion w Tel Awiwie, będzie Wilno. Loty na Litwę zostaną zainaugurowane 27 października. Połączenie będzie obsługiwane 2 razy w tygodniu, we środy i niedziele.

Dwa dni później, 29 października, rozpoczną się loty do Katowic. Z Izraela do Polski wykonywane będą 3 loty w tygodniu – we wtorki, czwartki i soboty.

Natomiast niespełna miesiąc później – 24 listopada – odbędzie się pierwszy lot z Tel Awiwu do Kluż-Napoki. Na tej trasie samoloty Wizz Air także będą kursowały 2 razy tygodniowo – we środy i niedziele.

Dotychczas przewoźnik obsługiwał 2 połączenia z Tel Awiwu – do Budapesztu i Bukaresztu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.