Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny Hunter TR-12 dla Kolumbii

Wojska lądowe, 17 lipca 2013

Władze kolumbijskiego departamentu Huila miały zdecydować się na zakup drugiego samochodu patrolowego Hunter TR-12.

Zakupiony przez władze departamentu Huila Hunter TR-12 jest już montowany na terenie zakładów producenta, Armor International, zlokalizowanych w Bogocie. Jego przekazanie ma nastąpić na przestrzeni najbliższych miesięcy / Zdjęcie: Infodefensa

Informacja ta została podana przez portal Infodefensa. Władze departamentu Huila na południowym zachodzie kraju miały zdecydować się na zakup kolejnego samochodu patrolowego bazując na pozytywnych doświadczeniach z użytkowania pierwszego z nich, wprowadzonego do służby przed kilkoma miesiącami.

Przypomnijmy, że w połowie marca południowoamerykańskie media informowały o chrzcie bojowym pierwszego Huntera (Bojowy chrzest Huntera, 2013-03-19). Pojazd miast wesprzeć oddział policji zaatakowany przez bojówki partyzanckiego ugrupowania FARC (Fuerzas Armadas Revolucionarias de Colombia).

Warto dodać, że decyzja w sprawie zakupu Hunterów została podjęta przez kolumbijski resort obrony m.in. właśnie z myślą o zwalczaniu FARC, a także podniesieniu poziomu bezpieczeństwa na państwowych autostradach (Kolumbia kupuje Huntery, 2012-11-27). Pojazdy mają zostać w ten sposób użyte do realizacji szeroko zakrojonego programu Meteor.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.