Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

4. samolot Wizz Air w Warszawie

Lotnictwo cywilne, 05 września 2013

Od maja 2014 niskokosztowe linie Wizz Air ulokują 4. samolot w bazie na Lotnisku Chopina w Warszawie. Nieco później ze stolicy zostaną uruchomione nowe połączenia do Grecji.

Zdjęcie: Wizz Air

Kolejny, czwarty już Airbus A320 należący do Wizz Air, pojawi się na Okęciu już w maju 2014. Oznacza to zwiększenie ilości tras oferowanych ze stolicy do 22, dzięki czemu przewoźnik zwiększy w przyszłym roku swoją przepustowość w Warszawie o ponad 1,4 mln miejsc (Wizz Air nie wraca do Modlina, 2013-07-17).

Ponadto Wizz Air ogłosił uruchomienie dwóch nowych tras, na wyspy: Korfu (port lotniczy Korfu) i Kretę (lotnisko Heraklion). Połączenia na greckie wyspy będą realizowane od 21 czerwca 2014, raz w tygodniu, w soboty.

Dzięki powiększeniu floty przewoźnika w Warszawie, zwiększy się także częstotliwość lotów Wizz Air na trasach już istniejących. Loty do Barcelony, Eindhoven, Goteborga i Kutaisi będą wykonywane 3 razy w tygodniu, a do Londynu-Luton aż 21 razy w tygodniu.

Częstotliwość obsługi połączeń do Malmo i Mediolanu-Bergamo zwiększy się do 4 tygodniowo, a do Rzymu-Fiumicino i Sztokholmu – do 7 tygodniowo. Oprócz tego w tygodniu wykonywane będą 4 loty do Tel Awiwu (3 nowe trasy Wizz Air z Tel Awiwu , 2013-07-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra