Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair uruchomi loty po Polsce

Lotnictwo cywilne, 26 września 2013

Niskokosztowe towarzystwo Ryanair ogłosiło dziś uruchomienie lotów na terenie Polski. Od marca 2014 obsługiwane będą połączenia z Modlina do Gdańska i Wrocławia.

Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Decyzja o uruchomieniu połączeń krajowych na terenie Polski została podana podczas konferencji prasowej prezesa Ryanair, Michaela O’Leary’ego. Samoloty irlandzkiej linii będą kursowały z Warszawy-Modlina do Gdańska i Wrocławia codziennie, od marca przyszłego roku. Sprzedaż biletów na tych trasach rozpocznie się już 1 listopada br.

Loty obsługiwane będą przez Boeingi 737-800. Michael O’Leary twierdzi, że ceny biletów z Modlina do Gdańska i Wrocławia będą o prawie o połowę niższe od biletów Polskich Linii Lotniczych LOT, za które trzeba zapłacić odpowiednio 167 zł i 187 zł.  

Jesteśmy zadowoleni ze wzrostu rezerwacji od czasu ogłoszenia powrotu Ryanaira do Modlina od 30 września. Od przyszłego roku Ryanair będzie operować na ponad 30 trasach do / z Warszawy-Modlina i liczymy, że przewieziemy 1,5 mln pasażerów do / z Modlina w 2014 – dodał szef .

Nieco później, od kwietnia przyszłego roku, polscy podróżni będą mogli dostać się z Modlina także do Alicante w Hiszpanii i Salonik w Grecji. Obydwa połączenia będą obsługiwane 2 razy w tygodniu, a nie 4, jak anonsowano poprzednio (Ryanair wraca do Modlina, 2013-09-11).  


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra