Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10 mln pasażerów Wizz Air w Katowicach

Lotnictwo cywilne, 17 października 2013

Linie lotnicze Wizz Air przewiozły dziś 10-milionowego pasażera podróżującego z/do Katowic.

10-milionowa pasażerka, obsłużona przez Wizz Air w międzynarodowym porcie lotniczym Katowice / Zdjęcie: Wizz Air

Jubileuszowym pasażerem była pani Katarzyna Kukla, która przyleciała do stolicy Śląska z Dortmundu. Z tej okazji przewoźnik i partnerzy biznesowi obdarowali ją upominkami, w tym m.in. biletami na darmowe loty.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: Dziękujemy wszystkim dziesięciu milionom pasażerów, którzy podróżują z nami z oraz do Katowic. Z wielką radością świętujemy rozwój linii w Polsce, a także wzrost liczby pasażerów. W najbliższym czasie planujemy uruchomienie kolejnych połączeń z Katowic.

Jak mówi się w Polsce, dobry start to połowa sukcesu. Widać szefowie Wizz Air znali tę maksymę i rozpoczęli swoją działalność w Katowicach. To była dobra decyzja, jak się okazało po latach, dla obydwu stron. Świętowanie przewiezienia kolejnych 10 milionów pasażerów nastąpi z pewnością znacznie szybciej, stwierdził Cezary Orzech, rzecznik prasowy Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice.

Obecnie Wizz Air obsługuje 85 tras z 7 polskich portów (4. samolot Wizz Air w Warszawie, 2013-09-05). Wśród nich przewoźnik oferuje z Katowic 26 połączeń międzynarodowych. W ostatnich miesiącach ze stolicy Śląska uruchomione zostały m.in. loty do Kutaisi, Neapolu, czy Larnaki. W najbliższym czasie ruszą połączenia do Tel Awiwu i Grenoble (3 nowe trasy Wizz Air z Tel Awiwu, 2013-07-11, Nowe trasy Wizz Air z Polski , 2013-07-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.