Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsza partia Opłotów dla Tajlandii

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 19 października 2013

Ukrspeceksport przekazał Tajlandii pierwszą partię 5 czołgów T-84M Opłot. Kontrakt na 49 wozów tego typu podpisano w 2011.

Ukraińska kompania Ukrspeceksport przekazała tajlandzkim wojskom lądowym pierwszą partię 5 czołgów podstawowych T-84M Opłot. Uroczystość odbyła się 15 października w Charkowie. Ukrspeceksport poinformował o tym na swojej stronie internetowej.

Tajlandia zamówiła 49 ukraińskich czołgów Opłot we wrześniu 2011. Kontrakt jest wart 7,2 mld bahtów (ok. 230 mln USD), które mają zostać zapłacone w ciągu 3 lat. Produkcja czołgów rozpoczęła się w kwietniu 2012 w charkowskiej wytwórni im. Małyszewa, należącej do koncernu Ukroboronprom. Dostawy mają potrwać do 2014. Zamówienie może zostać zwiększone do około stu wozów, o ile pozwoli na to sytuacja finansowa Tajlandii.

Zdjęcia: Ukrspeceksport

Pierwszy Opłot dla Tajlandii zademonstrowano w czerwcu 2013 (Prezentacja pierwszego Opłota dla Tajlandii, 2013-06-26). Obecnie trwa produkcja kolejnej partii czołgów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.