Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny Embraer 190 dla CityFlyer

Lotnictwo cywilne, 27 listopada 2013

Linie CityFlyer zakupiły następnego Embraera 190.

Jeden z Embraerów 190 należących do CityFlyer / Zdjęcie: British Airways

Wczoraj Embraer podpisał z CityFlyer’em umowę dotyczącą zakupu kolejnego, ósmego Embraera 190. Flota przewoźnika liczy obecnie 7 samolotów tego typu. Każdy z nich przystosowany jest do przewozu 98 pasażerów, w konfiguracji jedno-, lub dwuklasowej.

Oprócz nich linia dysponuje także sześcioma mniejszymi Embraerami 170. Ich pojemność to 76 osób. Wszystkie odrzutowce, dostarczone przez brazylijskie przedsiębiorstwo, są przystosowane do wykonania podejść do lądowania ze stromą ścieżką podejścia (1000. E-Jet, 2013-09-13).

CityFlyer, spółka zależna British Airways, używa Embraerów 170/190 do obsługi połączeń krajowych i regionalnych. Bazą samolotów jest port lotniczy Londyn City.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.