Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trzytysięczny Tomahawk Block IV dla US Navy

Marynarka wojenna, 16 stycznia 2014

Raytheon poinformował o przekazaniu US Navy trzytysięcznego pocisku samosterującego Tomahawk Block IV.

Dostawy Tomahawków Block IV zamówionych w połowie 2012 powinny zakończyć się w sierpniu br. Porozumienie sprzed 2 lat zakładało dostawę US Navy 238 pocisków odpalanych z pokładów jednostek nawodnych i 123 Tomahawków przenoszonych przez okręty podwodne / Zdjęcie: US Navy

Trzytysięczny Tomahawk wchodził w skład partii pocisków zakupionych w czerwcu 2012. US Navy nabyła wówczas 361 pocisków w wersji Block IV, za cenę 337,8 mln USD (1 mld PLN). Zamówienie stanowiło kontynuację kontraktów z wcześniejszych lat (Milion za Tomahawka, 2010-12-17, Nowe Tomahawki, 2010-01-29).

US Navy kontynuuje program zakupu Tomahawków Block IV także z obecnego budżetu obronnego. Cały czas trwają rozmowy na temat przyszłorocznych zamówień na omawiane pociski.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.