Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ATR dla DAE i Bangkok Airways

Lotnictwo cywilne, 12 lutego 2014

W trakcie targów w Singapurze podpisano już 2 kontrakty na sprzedaż samolotów ATR 72-600.

ATR 72-600 w barwach Dubai Aerospace Enterprise

Trwający obecnie Singapore Airshow okazał się bardzo pomyślny dla konsorcjum ATR. Francusko-włoskie przedsiębiorstwo zdobyło zamówienia na 48 nowych samolotów turbośmigłowych ATR 72-600 (Większe obroty ATR, 2014-01-23).

Towarzystwo leasingowe Dubai Aerospace Enterprise (DAE) ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zdecydowało się nabyć 20 ATR 72-600, z opcją na 20 kolejnych. Dostawy tych pierwszych rozpoczną się w 2015. Wartość umowy nie została podana do wiadomości.

Co ciekawe, dotychczas DAE nabywało samoloty duże, takie jak Boeingi 737 i 777, czy Airbusy A320 i A330. ATR będą pierwszymi samolotami komunikacji regionalnej we flocie przedsiębiorstwa.

Wizualizacja ATR 72-600 Bangkok Airways / Rysunki: ATR

Kolejnym klientem ATR są linie Bangkok Airways z Tajlandii. Od niemal dwóch dekad eksploatują one 8 ATR 72-500. Obecnie postanowiły one zmodernizować flotę, kupując 6 ATR 72-600 z opcją na 2 kolejne, za sumę 20 mln USD (nieco ponad 61 mln zł). Pierwszy z nowych samolotów trafi do tajlandzkiego towarzystwa jeszcze w br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.