Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy AS350 B3e dla Shree Airlines

Lotnictwo cywilne, 12 lutego 2014

Shree Airlines z Nepalu odebrały pierwszy śmigłowiec AS350 B3e.

Obecnie Shree Airlines mają do dyspozycji jeden wiropłat AS350 B3e / Zdjęcie: Shree Airlines

Wczoraj koncernAirbus Helicopters przekazał nepalskiemu towarzystwu Shree Airlines pierwszy z 5 zamówionych śmigłowców AS350 B3e (Shree Airlines kupują Eurocoptery, 2013-06-27). Uroczystość miała miejsce podczas Singapore Airshow. Wiropłat prezentowany jest na wystawie statycznej.

Obecnie Shree Airlines mają na stanie jednego AS350 B3e. Flota śmigłowców tego typu będzie używana do zadań poszukiwawczo-ratowniczych, prac wysokościowych i niesienia pomocy ofiarom klęsk żywiołowych w Nepalu.

W przyszłości linie planują rozszerzenie działalności na teren krajów sąsiednich – Bangladeszu, Bhutanu i Myanmaru. Po zakończeniu dostaw AS350 B3e, Shree Airlines będą największym użytkownikiem tego modelu w Nepalu.

Airbus Helicopters dostarczył około 5600 śmigłowców z rodziny Ecureuil dla około 1600 użytkowników ze 130 krajów. Śmigłowce te wylatały łącznie ponad 26 mln h.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.