Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trzy EC225 dla SonAir

Lotnictwo cywilne, 06 czerwca 2014

Airbus Helicopters przekazał Milestone Aviation Group 3 śmigłowce EC225. Będą one używane przez SonAir do transportu na morskie platformy wydobywcze.  

Jeden z 3 EC225, przekazanych wczoraj SonAir / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Flota SonAir powiększyła się wczoraj o kolejne 3 śmigłowce EC225. Ceremonia przekazania ich przedstawicielom Milestone Aviation Group, które leasinguje wiropłaty angolańskiej spółce, miała miejsce wczoraj w Marignane we Francji.

Dzięki najnowszym nabytkom flota SonAir liczy już 12 śmigłowców EC225, 4 AS332 L2S i 3 AS365 N3S (SonAir odbiera kolejnego EC225, 2014-05-06). Obecnie przedsiębiorstwo jest największym użytkownikiem wiropłatów w Afryce, a 90% floty przeznaczone jest do transportu z i na morskie platformy wiertnicze zajmujące się wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego.

Dostarczane angolańczykom śmigłowce są częścią rekordowych zamówień Milestone Aviation. Przedsiębiorstwo to podpisało z Airbus Helicopters umowy nabycia 30 EC225 w latach 2012-2013.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra