Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

American odbierają pierwszego CRJ900

Lotnictwo cywilne, 06 czerwca 2014

PSA, spółka zależna American Airlines, odebrała pierwszego Bombardiera CRJ900.

Pierwszy CRJ900 przekazany PSA, należącej do American Airlines / Zdjęcie: Bombardier

Samolot opuścił zakłady Bombardiera w Mirabel wczoraj po południu i wieczorem tego samego dnia wylądował z porcie lotniczym Dayton International. Jest on przystosowany do przewozu 76 pasażerów: 12 w klasie pierwszej i 64 w ekonomicznej. Wszyscy mają możliwość korzystania podczas lotu z wi-fi.

PSA odbiorą jeszcze 14 CRJ900 w br., a w 2015 dołączy do nich kolejnych 15 samolotów tego typu, zamówionych przez American Airlines Group, z opcją na 40 dalszych. Trasy, na których będą operować CRJ900 zostaną ujawnione w przyszłości, podobnie jak terminy rozpoczęcia ich lotów.

Innym użytkownikiem z grupy American, mającym w swojej flocie CRJ900, są US Airways Express. Obsługują one połączenia z Charlotte-Douglas International i Phoenix Sky Harbor International.

Grupa American złożyła także zamówienie na 60 Embraerów 175 (Embraery 175 dla nowych American Airlines, 2013-12-12). Ich użytkownik zostanie wkrótce ujawniony. Dostawy samolotów rozpoczną się w 1. kw. 2015.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.