Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Su-25 zestrzelony na wschodzie Ukrainy?

Lotnictwo wojskowe, 12 lipca 2014

Separatyści prorosyjscy poinformowali o zestrzeleniu ukraińskiego samolotu szturmowego Su-25. Miało dojść do tego w rejonie Gorłowki.

Bojownicy walczący w strukturach separatystycznej Donieckiej republiki narodowej ogłosili dziś zestrzelenie samolotu ukraińskiego, najprawdopodobniej szturmowego Su-25. Samolot ostrzeliwał pozycje separatystów w rejonie Gorłowki w Obwodzie Donieckim

Bojownicy walczący w strukturach separatystycznej Donieckiej republiki narodowej ogłosili dziś zestrzelenie samolotu ukraińskiego, najprawdopodobniej szturmowego Su-25. Samolot ostrzeliwał pozycje separatystów w rejonie Gorłowki w Obwodzie Donieckim. Miał zostać trafiony pociskami z działka przeciwlotniczego. Pilotowi udało się katapultować.

1 lipca separatyści ogłosili zestrzelenie ukraińskiego samolotu myśliwskiego Su-27. Jego dwóm pilotom udało się katapultować. Według świadków, samolot zwalił się na prawe skrzydło i zderzył z ziemią.

Władze Ukrainy zwykle zaprzeczają utracie samolotów wojskowych. Najbardziej znanym przypadkiem, który nie jest kwestionowany, było zestrzelenie 14 czerwca samolotu transportowego Ił-76MD (76777) w rejonie Ługańska (Separatyści zestrzelili Ił-76 WSWS Ukrainy, 2014-06-14). Zginęło wówczas 49 żołnierzy ukraińskich.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.