Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa samolotu Jak-18T

Lotnictwo cywilne, 07 września 2014

4 osoby zginęły w katastrofie samolotu Jak-18T. Samolot rozbił się wczoraj w obwodzie lipieckim w FR.

Wczoraj cztery osoby wykonywały lot turystyczny samolotem Jak-18T. Z niewiadomych przyczyn ok. 15:20 maszyna rozbiła się w pobliżu wioski Krutczik w rejonie usmańskim obwodu lipieckiego. Samolot spadł w sposób niekontrolowany z ok. 50 metrów. Wszyscy lecący samolotem zginęli. Na ziemi nikomu nic się nie stało.

Wśród ofiar katastrofy jest 49-letni były pilot wojskowy Jurij Korotkij, szef klubu Junych Awiatorow (młodych lotników) w Lipiecku. Zgięła też 27-letnia spadochroniarka Anna Diakowa i jej 19-letni brat Pawieł. Spadochroniarka miała za sobą ponad 300 skoków. Feralny lot obserwowali jej rodzice. Czwarta ofiara katastrofy to 46-letni Andriej Potapow, dyrektor kompanii Format.

Rozbity samolot to jednosilnikowy Jak-18T nr rej. RA-44334, nr ser. 5200807. Był własnością prywatną mieszkańca Woroneża.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.