Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Frontier w nowym malowaniu

Lotnictwo cywilne, 10 września 2014

Kolejne amerykańskie towarzystwo zmieniło malowanie samolotów.

Zaprezentowany wczoraj w Denver pierwszy A320 w nowym malowaniu Frontier Airlines / Zdjęcie: Frontier Airlines

Przewoźnik z USA, linie Frontier, pokazały nowe malowanie przeznaczone dla swoich samolotów. Podobną prezentację zorganizowało wcześniej inne amerykańskie towarzystwo, Southwest (Nowe malowanie Southwest, 2014-09-09).

Nowy schemat nie różni się od stosowanego poprzednio. Zachowano w nim najbardziej charakterystyczny element, jakim jest wizerunek zwierzęcia na stateczniku pionowym. Nowością jest zielony napis na białym kadłubie, nawiązujący do stylistyki Frontier Airlines, które działały w l. 1950-1986. 

Amerykański przewoźnik określa siebie jako ultra-niskoskosztowego. Jednak mimo niskich cen biletów wszystkie pozostałe usługi są płatne.

Hubem linii jest Denver. Siatka połączeń Frontier obejmuje 78 destynacji w USA, Kostaryce, Jamajce, Dominikanie i Meksyku. Przewoźnik dysponuje flotą złożoną wyłącznie z Airbusów. W jej skład wchodzi 35 A319 i 19 A320, do których dołączy wkrótce 6 kolejnych. Linie złożyły też zamówienie na 30 A319neo i 60 A320neo.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.