Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze samoloty dla Jiuyuan

Lotnictwo cywilne, 10 września 2014

Chińskie linie Jiuyuan odebrały 2 Boeingi 737-800.

Jeden z Boeingów 737-800, jakie niedawno trafiły do linii Jiuyuan / Zdjęcie: Jiuyuan Airlines

Przygotowujące się do rozpoczęcia operacji chińskie niskokosztowe towarzystwo Jiuyuan Airlines odebrało pierwsze samoloty. Są to Boeingi 737-800. Pierwszy z nich został przekazany 30 sierpnia. Drugi dołączył do niego wczoraj.

Samoloty zostały wyleasingowane od Azure Sky Investments. Obydwa są wyprodukowane w 2014 i były wcześniej własnością indonezyjskich linii Lion Air. Podczas tegorocznego salonu w Farnborough chiński przewoźnik podpisał z Boeingiem list intencyjny w sprawie anonsowanego wcześniej zakupu 20 737-800 i 30 737 MAX 8 (Przewoźnik z ChRL nabędzie 50 Boeingów 737 , 2014-05-14).

Jiuyuan, których hubem będzie port lotniczy Kanton, są włąsnością Juneyao, Elion Resources Group, Macrolink Group i biznesmena Ji Guang Ping. Wstępne plany zakładały uruchomienie pierwszych połączeń w sierpniu br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.