Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Czeskie Airbusy z nazwami gór

Lotnictwo cywilne, 10 października 2007

CSA (Ceske Aerolinie) nadały swym nowym samolotom - Airbusom A319 i A320 - nazwy rodzimych gór. Wcześniej czeskie samoloty pasażerskie otrzymywały nazwy miast.

Airbus A319 (OK-MEL) nosi od 3.10 nazwę Vysočina

Samoloty ochrzciły dzieci z domu dziecka w Novem Straszeci. A320-214 (OK-MEH) otrzymał nazwę Beskydy, OK-MEI - Jeseníky, a OK-MEJ - Krkonoše. Airbus A319-112 (OK-MEK) to od 3 października Šumava, a OK-MEL to Vysočina. Prezes CSA, Radomir Lasak, powiedział w czasie uroczystości, że dzięki jego liniom za granicą będą popularyzowane nie tylko Czechy, ale i ich regiony.


Drukuj Góra