Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Avolon finalizuje umowę z Boeingiem

Lotnictwo cywilne, 19 września 2014

Towarzystwo leasingowe Avolon kupiło 6 Boeingów 787-9 i 5 737 MAX 9.

Wizualizacja Boeingów: 787-9 (na pierwszym planie) i 737 MAX 9 w barwach Avolon / Rysunek: Boeing

Podczas tegorocznego salonu w Farnborough irlandzkie towarzystwo leasingowe Avolon zobowiązało się do nabycia od Boeinga 6 Dreamlinerów 787-9 i pięciu 737 MAX 9 (Farnborough 2014: Zamówienia Airbusa i Boeinga , 2014-07-18). Te ostatnie będą napędzane silnikami CFM International Leap-1B.

Umowa została niedawno sfinalizowana. Wartość transakcji, według cen katalogowych, to 2,1 mld USD (6,8 mld zł). Dzięki temu liczba 737 MAX zamówionych przez Avolon wzrosła do 20.

Łącznie towarzystwo zamówiło 228 samolotów pasażerskich i towarowych, produkowanych przez Airbusa, Boeinga i Embraera. Z usług Avolon korzysta 48 linii z 27 krajów niemal na całym świecie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.