Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Montaż pierwszego A400M dla Malezji

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 23 września 2014

W zakładach w Sewilli rozpoczęto montaż końcowy pierwszego transportowca A400M, przeznaczonego dla wojsk lotniczych Malezji.

Pierwszy A400M, którego użytkownikiem będzie Malezja, oczekuje na zabudowanie silników i wyposażenia pokładowego / Zdjęcie: Airbus Defence & Space

W zakładach koncernu Airbus Defence & Space w hiszpańskiej Sewilli trwa montaż końcowy pierwszego samolotu transportowego A400M, przeznaczonego dla Tentera Udara DiRaja Malaysia (TUDM, królewskich wojsk lotniczych Malezji). Po zabudowaniu silników, podwozia i wyposażenia pokładowego, rozpoczną się jego próby naziemne.

Samolot, noszący numer seryjny MSN22, zostanie przekazany TUDM w 1. kw. 2015. Do końca przyszłego roku Malezja odbierze jeszcze 2 samoloty tego typu. Czwarty, ostatni A400M zamówiony przez TUDM, trafi do służby w 2016.

Obecnie w Sewilli trwa szkolenie pierwszej grupy malezyjskich pilotów. W najbliższych tygodniach dołączy do nich personel obsługowy.

Niedawno w powietrze wzbił się pierwszy A400M, przeznaczony dla W. Brytanii (Oblot brytyjskiego A400M, 2014-09-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.