Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AirBridge Cargo operuje z EuroAirportu

Lotnictwo cywilne, 23 września 2014

W piątek spółka AirBridge Cargo zainaugurowała loty do EuroAirportu Bazylea-Miluza-Fryburg.

Boeing 747-8F, należący do AirBridge Cargo, został powitany na lotnisku w Bazylei tradycyjnym salutem wodnym / Zdjęcie: AirBridge Cargo

Po raz pierwszy w historii Boeing 747-8 Freighter, należący do AirBridgeCargo Airlines, wylądował na lotnisku EuroAirport Bazylea-Miluza-Fryburg w ubiegły piątek. Władze portu powitały go tradycyjnym salutem wodnym.

W ten sposób zainaugurowano cotygodniowe rejsy, łączące EuroAirport z głównymi miastami w Azji. W każdy piątek Boeing 747-8 F, należące do AirBridgeCargo będą operowały na trasach do / z Chengdu, Hong Kongu, Pekinu, Seulu, Szanghaju, Tokio i Zhengzhou via hub linii w porcie Moskwa-Szeremietiewo.

AirBridgeCargo Airlines, będące częścią grupy Wołga-Dniepr Group, zajmują się transportem ładunków z Azji do Europy i Stanów Zjednoczonych przez Rosję. W skład ich floty wchodzi 12 towarowych Boeingów 747 (5. Boeing 747-8F dla AirBridge Cargo, 2014-01-09). Ładownia każdego z nich ma możliwość utrzymania temperatury w zakresie 4-29 ºC, co pozwala na przewóz np. farmaceutyków.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.