Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy ATR 42-600 dla TransNusa

Lotnictwo cywilne, 25 września 2014

Linie TransNusa Aviation Mandiri odberały pierwszy samolot ATR 42-600.

ATR 42-600 TransNusa będzie służył do przewozów robotników, zajmujących się wydobyciem gazu ziemnego / Zdjęcie: ATR

ATR 42-600, który trafił do floty indonezyjskiego towarzystwa TransNusa Aviation Mandiri, jest pierwszym samolotem tego typu w kraju (Farnborough 2014: ATR bije rekord sprzedaży, 2014-07-15). Przewoźnik ma do wykorzystania opcję zakupu 3 kolejnych ATR 42-600.

Eksploatacja nowego nabytku rozpocznie się w listopadzie. Samolot będzie 6 razy w tygodniu obsługiwał połączenie pomiędzy portami lotniczymi Dżakarta-Halim Perdanakusuma a Matak, przewożąc robotników zatrudnionych przez koncern Conocno-Philips, zajmujących się eksploracją złóż gazu ziemnego. Kontrakt obowiązywać ma przez 5 lat.

TransNusa Mandiri rozpoczęły działalność w sierpniu 2005, obsługując połączenia pomiędzy Małymi Wyspami Sundajskimi, Bali i południową częścią Celebes, przy użyciu samolotów czarterowanych od lokalnych linii. 6 lat później towarzystwo uzyskało Certyfikat przewoźnika lotniczego. Główną bazą TransNusa jest port lotniczy Kupang-El Tari.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.