Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wietnamskie Cessny Caravan

Lotnictwo cywilne, 30 września 2014

Koncern Cessna dostarczył wietnamskim liniom Hai Au dwa samoloty Grand Caravan EX.

Flota Hai Au Aviation liczy obecnie 2 wodnosamoloty Grand Caravan EX Amphibian. Przed końcem br. dołączy do nich trzeci / Zdjęcie: Cessna Aircraft

Wietnamskie Hai Au Aviation odebrały od Cessny dwa wodnosamoloty Grand Caravan EX Amphibian. Trzeci dołączy do nich przed końcem br. Hai Au Aviation oferują loty widokowe nad zatokami i wyspami, a także usługi transportu osób na życzenie. Użytkowane przez linie Grand Caravan EX Amphibian przystosowane są do przewozu 2 pilotów i 12 pasażerów w kabinie z fotelami klasy pierwszej.

Pierwsze loty komercyjne nowych samolotow już się rozpoczęły. Są to 30-minutowe rejsy z portu lotniczego Hanoi do położonego na północy Wietnamu miasta Ha Long. Ich trasa biegnie nad Zatoką Ha Long. Na jej terenie znajduje się ok. 1900 skalistych wysp i wysepek, w formie wapiennych słupów, wystających ponad powierzchnię wody. W 1994 UNESCO umieściło zatokę na Liście Światowego Dziedzictwa.

Dotychczas trasę z Hanoi do Ha Long obsługiwały autobusy. Jazda trwała 4 h.

Po odebraniu trzeciego Grand Caravan EX Amphibian Hai Au Aviation rozpocznie loty z Ho Chi Minh d oturystycznych destynacji w środkowym i południowym Wietnamie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.