Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe samoloty Air China

Lotnictwo cywilne, 01 października 2014

Linie Air China odebrały ostatnio dwa nowe szerokokadłubowe Boeingi.

20. samolot 777-300ER, należący do Air China, nosi specjalne malowanie, upamiętniające 65. rocznicę powstania ChRL

W pierwszej kolejności do chińskiego towarzystwa trafił jubileuszowy, już 20. z kolei Boeing 777-300ER (Boeingi dla Air China, 2013-03-05). Na jego kadłubie naniesiono specjalne malowanie, upamiętniające 65. rocznicę powstania ChRL. Litera C w słowie China (ang. Chiny) obejmuje ideogram oznaczający w języku Państwa Środka słowo miłość. Nowy Boeing 777-300ER zostanie początkowo skierowany do obsługi tras krajowych, z Pekinu do Szanghaju, a następnie do Kantonu.

Pierwszy 747-8 Intercontinental ma natomiast klasyczny schemat malowania / Zdjęcia: Boeing

Następnie koncern z Seattle przekazał chińskiemu towarzystwu pierwszego Boeinga 747-8 Intercontinental. Samolot napędzany jest silnikami General Electric GEnx-2B. Air China zamówiły 7 samolotów tego typu, a także 15 Dreamlinerów 787-9.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra