Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair wznawia loty Kraków-Gdańsk

Lotnictwo cywilne, 03 października 2014

Ryanair ogłosił, że od 4 grudnia wznowi loty na trasie Kraków-Gdańsk.

Zdjęcie: Marcin Sigmund

Irlandzkie towarzystwo zainaugurowało loty z Krakowa do Gdańska 1 lipca br. Początkowo rejsy na tej trasie miały być wykonywane tylko w okresie wakacyjnym.

Obecnie przewoźnik poinformował, że będzie ona obsługiwana także w sezonie zimowym. Loty pomiędzy Krakowem i Gdańskiem  będą odbywać się dwa razy w tygodniu – we czwartki i niedziele (Ryanair otwiera bazy w Modlinie i Gdańsku, 2014-09-18).

Obecnie Ryanair wykonuje ponad 1600 lotów dziennie do 186 destynacji w 30 krajach. Flota towarzystwa składa się z 300 Boeingów 737-800 bazujących w 69 portach lotniczych. Niedawno Irlandczycy zamówili 100 nowych Boeingów 737 MAX 200, z opcją na dodatkowe 100 (Narodziny Boeinga 737 Max 200, 2014-09-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.