Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe połączenia Ryanair z Krakowa

Lotnictwo cywilne, 09 października 2014

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły wczoraj, że w sezonie letnim 2015 będą oferować z Krakowa 28 połączeń.

Zdjęcie: Marcin Sigmund

Tradycyjnie na zimę przewoźnik zawiesza typowo wakacyjne kierunki, takie jak Majorka, Malta czy Madryt (Ryanair wznawia loty Kraków-Gdańsk , 2014-10-03). Połączenia te mają wrócić wraz z rozpoczęciem przyszłorocznego sezonu letniego. Choć na razie Ryanair nie zapowiedział otwarcia nowych kierunków, to jednak zwiększy częstotliwość lotów na trasach ze stolicy Małopolski. Do Dublina rejsy będą wykonywane 9 razy w tygodniu, zamiast dotychczasowych 7. Tygodniowa częstotliwość lotów do Eindhoven i Liverpoolu wzrośnie z 2 do 3, a do Londynu z 14 do 16.

Samoloty irlandzkiego przewoźnika będą wykonywały z Krakowa łącznie 108 lotów w tygodniu, czyli o 6% więcej niż dotychczas. Według szacunków na trasach z / do Krakowa Ryanair przewiezie 1,7 mln pasażerów w ciągu roku, co pozwoli na utrzymanie pozycji lidera wśród przewoźników operujących z krakowskiego portu.

Obecnie w Polsce Ryanair dysponuje dwoma bazami w Krakowie i Wrocławiu, a pod koniec tego miesiąca zaczną działać bazy na lotniskach w Modlinie i Gdańsku. W sumie linia dociera na 11 polskich lotnisk, z których wykonuje ponad 120 połączeń.

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.