Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy seryjny A350 oblatany

Lotnictwo cywilne, 17 października 2014

W Tuluzie oblatano pierwszego seryjnego Airbusa A350. Jego odbiorcą będą linie Qatar Airways.

Zdjęcie: Airbus

Pierwszy seryjny A350-900, noszący numer seryjny MSN6 (na zdjęciu), wzbił się w powietrze 15 października, ok. 14:20 (Certyfikat ETOPS dla A350, 2014-10-16). Samolot nosi już docelowe malowanie przyszłego użytkownika – Qatar Airways. Odbiór samolotu przez linie nastąpi w dniach 8-10 grudnia. 

Narodowy przewoźnik Kataru zamówił Airbusy A350 jako pierwszy w świecie. Do jego floty trafić ma 43 A350-900 i 37 A350-1000 (A350 w podwójnych barwach, 2014-02-04). Wstępnie mówiono, że w pierwszej kolejności nowe samoloty mają obsługiwać połączenie z Ad-Dauhy do Nowego Jorku.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.