Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Targi łowieckie Hubertus Arena

Przemysł zbrojeniowy, 27 października 2014

W dniach 8-9 listopada w ostródzkiej Expo Arenie odbędzie się premierowa edycja targów Hubertus Arena 2014.

Hubertus Arena to kolejne nowe wydarzenie w kalendarzu imprez dla miłośników łowiectwa. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy z tematyką łowiecką związani są zawodowo, tych, dla których jest to wyjątkowe hobby, jak i tych, którzy na co dzień nie mają styczności z branżą.

Pierwsza edycja targów jest współorganizowana przez 10 regionalnych kół łowieckich Polskiego Związku Łowieckiego, który objął patronat nad wydarzeniem. W Ostródzie swoje produkty zaprezentuje blisko 70 wystawców. Będą wśród nich producenci i dystrybutorzy: broni i amunicji, obuwia i odzieży myśliwskiej, specjalistycznego sprzętu myśliwskiego i survivalowego, optyki, samochodów terenowych, noży, łuków i broni białej, akcesoriów wędkarskich czy trofeów łowieckich.

Na wszystkich odwiedzających targi czekają liczne atrakcje. Między innymi zorganizowana zostanie profesjonalna strzelnica, gdzie wszyscy chętni będą mieli okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Odbędzie się także biesiada myśliwska z koncertem, na której skosztować będzie można przysmaków z dziczyzny. Podczas targów przewidziane są również pokazy m.in. psów myśliwskich oraz sygnałów łowieckich czy warsztaty łucznictwa konnego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Expo Areny w Ostródzie w dniach 8-9 listopada, w godzinach 10-18. Wstęp na targi jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem www.hubertusarena.pl.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.