Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Q400 Flybe operują z London City

Lotnictwo cywilne, 28 października 2014

Linie Flybe rozpoczęły loty z London City, z użyciem turbośmigłowych Bombardierów Q400.

Q400 Flybe w nowym malowaniu / Rysunek: Bombardier

Wczoraj linie lotnicze Flybe zainaugurowały loty samolotów turbośmigłowych komunikacji regionalnej Bombardier Q400 z portu London City, leżącego w sercu stolicy W. Brytanii. Będą one docierały do Edynburga, Belfastu, Dublina, Inverness i Exeter. Loty są wykonywane codziennie. W londyńskim porcie bazuje 6 samolotów Q400.

Niedawno Flybe zawarły porozumienie z Republic Airways dotyczące wymiany floty (Republic i Flybe wymieniają samoloty, 2014-09-17). Dzięki pozyskaniu 24 turbośmigłowych Bombardierów, brytyjskie towarzystwo stanie się największym w świecie użytkownikiem Q400. Będzie ich miało aż 59.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.