Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Początek dostaw A320 dla VietJetAir

Lotnictwo cywilne, 27 listopada 2014

Airbus przekazał wietnamskim liniom pierwszego A320.

Zdjęcie: Airbus

Przedstawiciele Airbus Industries przekazali wczoraj liniom VietJetAir pierwszego A320 (na zdjęciu, Pierwszy A320 dla VietJetAir oblatany, 2014-11-04). Jest on jednym ze 100 samolotów wąskokadłubowych, zamówionych przez wietnamskiego przewoźnika bezpośrednio od producenta.

W ramach umowy, podpisanej na początku br. linie zakupiły 42 A320neo, 14 A320ceo i 7 A321ceo, z opcją na 30 kolejnych. Dodatkowo Wietnamczycy wyleasingują 7 kolejnych A320.

VietJetAir rozpoczęły operacje lotnicze w grudniu 2011. Samoloty towarzystwa, których bazami są międzynarodowe porty lotnicze Nôi Bài i Tân Sơn Nhất, obsługują połączenia do 15 miast na terenie Wietnamu, Tajlandii, Kambodży, Singapuru, Tajwanu i Rosji.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.