Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Aeromexico odebrały 1100. E-Jeta

Lotnictwo cywilne, 11 grudnia 2014

Linie lotnicze Aeromexico odebrały jubileuszowy, 1100. samolot z rodziny Embraer E-Jet.

1100. E-Jet, Embraer 190, trafił do linii Aeromexico / Zdjęcie: Embraer

Uroczystość przekazania samolotu odbyła się w hubie przewoźnika, jakim jest międzynarodowy port lotniczyc Benito Juárez, w Mexico City. Samolot przekazany Aeromexico, Embraer 190, jest zarazem 200. E-Jetem, jaki będzie latał na trasach w Ameryce Łacińskiej (Farnborough 2014: Kabina Embraera po nowemu, 2014-07-15).

Aeromexico są jednymi z najdynamiczniej rozwijających się towarzystw w regionie (Pierwszy Dreamliner dla Aeromexico, 2013-08-19, Aeromexico chce kupić sto Boeingów, 2012-07-27). Flota linii liczy obecnie 62 Embraery: 27 E190, 6 E170s, 3 E175 i 26 ERJ 145. Ich użytkownikiem jest spółka-córka Aeromexico Connect, zajmująca się przewozami regionalnymi.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.