Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Ryanair ze Szczecina

Lotnictwo cywilne, 11 grudnia 2014

Ryanair ogłosił dziś rozkład lotów ze Szczecina na lato 2015. Znalazło się w nim nowe połączenie, do Oslo-Rygge.

W sezonie letnim Ryanair oferować będzie 4 połączenia ze Szczecina / Zdjęcie: Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność

Irlandzki przewoźnik ogłosił dzisiaj nowy rozkład lotów ze Szczecina na sezon letni 2015. Oprócz dotychczasowych destynacji, jak Dublin, Liverpool i Londyn-Stansted, polscy podróżni będą mogli wybrać się także do norweskiego Oslo-Rygge.

Nowe połączenie będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu, podobnie jak loty do Dublina i Liverpoolu. Kolejną zmianą jest zwiększenie częstotliwości rejsów do Londynu-Stansted – od lata przyszłego roku będą wykonywane one codziennie (Otwarcie bazy Ryanair w Gdańsku, 2014-10-29, Modlin czwartą bazą Ryanair, 2014-10-22).

Klaudia Kałążna, manager ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej Ryanair, szacuje, że obsługa czterech połączeń w sezonie letnim 2015 z portu lotniczego Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność zaowocuje przewiezieniem 145 tys. pasażerów rocznie. Maciej Dziadosz, prezes szczecińskiego portu dodaje, że od dłuższego czasu obserwuje się rosnące zapotrzebowanie na połączenia lotnicze do Norwegii, w szczególności do aglomeracji wokół stolicy Norwegii – Oslo. Z obserwacji i analiz, jakie wykonuje port, na połączeniu z Oslo można się spodziewać około 30 % turystów norweskich.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.