Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Transavia dokupuje Boeingi 737-800

Lotnictwo cywilne, 13 lutego 2015

Boeing zawarł z liniami Transavia porozumienie w sprawie zakupu 17 samolotów 737-800, z opcją na 3 kolejne.

Począwszy od przyszłego roku do floty Transavii dołączy co najmniej 17 kolejnych Boeingów 737-800 / Zdjęcie: Transavia

Wczoraj niskokosztowe linie lotnicze Transavia anonsowały zawarcie umowy zakupu 17 Boeingów 737-800, z opcją na 3 kolejne (Nowe barwy Transavii, 2015-01-28). Samoloty będą napędzane silnikami CFM56. Wartość porozumienia wynosi 1,6 mld USD (5,9 mld zł). Dotychczas widniało ono na stronie producenta bez identyfikacji nabywcy.

Obecnie Transavia eksploatuje 45 Boeingów 737-700/-800. Dostawy nowych samolotów rozpoczną się w styczniu przyszłego roku i będą trwały do 2018.

Linie Transavia, których hubami są porty lotnicze Schiphol w Amsterdamie i Paryż-Orly, są drugim co do wielkości przewoźnikiem w Holandii. W 2014 z ich usług skorzystało 10 mln pasażerów. Siatka połączeń obejmuje 110 destynacji w krajach Europy i Afryki Pn. Pakiet kontrolny Transavii należy do grupy Air France-KLM.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.