Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa saudyjskiego Black Hawka

Lotnictwo wojskowe, 17 lutego 2015

W czasie nocnych ćwiczeń rozbił się saudyjski śmigłowiec UH-60 Black Hawk. W katastrofie zginęło 4 żołnierzy znajdujących się na jego pokładzie.

Dziś w nocy na terytorium Arabii Saudyjskiej, w pobliżu granicy z Irakiem i Kuwejtem odbywały się ćwiczenia z udziałem śmigłowców wojskowych. Jeden z nich, UH-60 Black Hawk, rozbił się. Do katastrofy doszło w pobliżu Hafar Al-Batin.

4 żołnierzy lecących śmigłowcem zginęło na miejscu. Byli to ppłk Ali Al-Arfaj, por. Majid Al-Fifeefi, por. Jadie Qablan i technik Raed Al-Jahni.

Rozbity śmigłowiec to Sikorsky UH-60 Black Hawk należący do Saudyjskich Królewskich Wojsk Lotniczych. Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy. Bada to specjalna komisja.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.