Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe ATR dla Air Madagascar

Lotnictwo cywilne, 18 lutego 2015

Linie Air Madagascar powiększą flotę samolotów turbośmigłowych.

Obecnie malgaski przewoźnik posiada 4 samoloty turbośmigłowe produkcji ATR, w tym widocznego na zdjęciu ATR 72-500 / Zdjęcie: Air Madagascar

Malgaskie linie lotnicze Air Madagascar zawarły z konsorcjum ATR porozumienie w sprawie zakupu 2 samolotów turbośmigłowych ATR 72-600 (Najlepszy rok w historii ATR, 2015-01-26). Pierwszy z nich zostanie dostarczony 15 marca, a drugi miesiąc później.

Umowa została sygnowana na początku bieżącego miesiąca. W jej ramach producent przeszkoli załogi lotnicze i personel obsługowy przewoźnika.

Dzięki najnowszym zakupom liczba ATR użytkowanych przez malgaskie linie wzrośnie do 6. Aktualnie dysponuje on pojedynczymi ATR 42-320 i 42-500 oraz parą ATR 72-500.

W ramach modernizacji floty Air Madagascar w grudniu br. wycofają z eksploatacji parę Boeingów 737-300. W zamian pozyskają  737-700 do obsługi połączeń regionalnych. W planach jest też zastąpienie w 2016 samolotów dalekodystansowych – obecnie są to 2 Airbusy A340-300.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.