Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe malowanie Red Arows

Lotnictwo wojskowe, 27 lutego 2015

W bieżącym sezonie zespół akrobacyjnych brytyjskich wojsk lotniczych Red Arows wystąpi w nowym malowaniu.

Nowe malowanie samolotów Red Arrows nawiązuje do wyglądu brytyjskiej flagi / Zdjęcie: MO W. Brytanii

Tegoroczne pokazy z udziałem jednej z najsłynniejszych grup akrobacyjnych świata, brytyjskich Red Arows, zyskają nową oprawę. Z okazji 50. rocznicy publicznych występów, która mija 6 maja, na używanych przez nią samolotach Hawk T1A pojawi się stylizowany Union Jack (flaga Zjednoczonego Królestwa W. Brytanii i Irlandii Pn.)

Nowe malowanie ma podkreślać rolę lotników jako światowych ambasadorów Zjednoczonego Królestwa i Royal Air Force. Jak mówi Squadron Leader (mjr) David Montenegro, który w bieżącym sezonie będzie występował jako prowadzący formację: Nowy symbol na ogonie samolotu doskonale pokazuje ducha Red Arows – symbolizując Zjednoczone Królestwo, naszą inżynierską doskonałość i stałą zdolność RAF do ochrony naszej przestrzeni.

Do końca ub. r. Red Arows wystąpili 4660 razy, w 56 krajach na całym świecie (Pilot Red Arrows nie żyje, 2011-08-21). Tegoroczny sezon pokazów zostanie zapoczątkowany w maju. 9 pilotów, z których 3 wystąpi przed publicznością po raz pierwszy, od września 2014 intensywnie szlifuje swoje umiejętności w macierzystej bazie RAF Scampton, w hrabstwie Lincolnshire.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra