Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ChRL o kontrakcie na HQ-9 dla Turcji

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 21 marca 2015

Chińskie media informują o zawarciu ostatecznego kontraktu na dostawę dla Turcji zestawów przeciwlotniczych i przeciwrakietowych HQ-9. Druga strona tego nie potwierdza.

Według chińskich mediów, przedstawiciele China National Percision Machinery Import&Export Corporation potwierdzili podpisanie z Turcją kontraktu na dostawę zestawów przeciwlotniczych i przeciwrakietowych HQ-9 (Hongqi-9)

Według chińskich mediów, przedstawiciele China National Percision Machinery Import&Export Corporation potwierdzili podpisanie z Turcją kontraktu na dostawę zestawów przeciwlotniczych i przeciwrakietowych HQ-9 (Hongqi-9, nazwa eksportowa – FD-2000). Informacja miała trafić do chinadaily.com w czasie salonu LIMA 2015 w Malezji i niewiele różni się od tej sprzed roku (Kontrakt chińsko-turecki prawie gotowy, 2014-03-31). Nie potwierdzają jej jednak źródła tureckie.

Przetarg na dostawę systemów przeciwlotniczych i przeciwrakietowych dalekiego zasięgu Ankara rozpisała w 2009. We wrześniu 2013 Turcja wybrała ofertę chińską, rezygnując z amerykańskich Patriotów, rosyjskich S-400 i francusko-włoskich Eurosam SAMP-T. Wzbudziło to bardzo duże kontrowersje wśród państw NATO, które zarzuciły Ankarze nie wzięcie pod uwagę interesów Sojuszu. Władze tureckie tłumaczą swą decyzję korzyściami ekonomicznymi i możliwością pozyskania nowoczesnych technologii.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.