Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Embraery dla KLM Cityhopper

Lotnictwo cywilne, 30 marca 2015

Brazylijski producent zawarł z holenderskim przewoźnikiem umowę sprzedaży 15 Embraerów 175 i pary E190.

KLM Cityhopper wykonuje codziennie ok. 300 lotów do destynacji w Europie / Zdjęcie: Embraer

Dzisiaj brazylijskie przedsiębiorstwo poinformowało o zawarciu umowy z liniami KLM dotyczącej zakupu przez przewoźnika 15 Embraerów 175 (Pierwszy E175 dla American, 2015-02-12) i 2 E190 (Wyniki Embraera , 2015-01-15). Wartość porozumienia to 764 mln USD (ok. 2,9 mld zł). Użytkownikiem samolotów będzie spółka KLM Cityhopper, zajmująca się przewozami regionalnymi.

Wszystkie E190 i E175 zostaną dostarczone w konfiguracji jednoklasowej.  Dołączą one do 28 E190, już znajdujących się we flocie KLM Cityhopper, zastępując 19 Fokkerów F70. Dostawa pierwszego E190 zaplanowana jest pod koniec br. Natomiast pierwszy E175 zostanie przekazany KLM Cityhopper w pierwszej połowie 2016.

Grupa Air France / KLM rozpoczęła proces wymiany należących do przewoźników regionalnych Fokkerów 100 na E-Jety w 2008. Po zakończeniu dostaw dysponować będzie flotą 71 brazylijskich samolotów komunikacji regionalnej – największą w Europie.

Air France / KLM ma też opcję nabycia kolejnych 17 samolotów z rodziny E-Jet. Będą one przeznaczone dla KLM Cityhopper lub regionalnej spółki Air France – HOP!


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.