Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Z Ryanairem na Kanary

Lotnictwo cywilne, 07 maja 2015

Linie Ryanair ogłosiły dziś uruchomienie nowych połączeń z Polski na Wyspy Kanaryjskie.

Zdjęcie: Marcin Sigmund

Ryanair, niskokosztowy przewoźnik z Irlandii, poinformował dzisiaj o uruchomień nowych połączeń z polskich portów na Wyspy Kanaryjskie. Będą one częścią rozkładu połączeń na zimę 2015. Loty z międzynarodowego portu lotniczego Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika  na Teneryfę rozpoczną się 4 listopada. Będą one wykonywane raz w tygodniu, we środy.

Z kolei rejsy z międzynarodowego portu lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice na Teneryfę zostaną uruchomione 6 listopada. Trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Dwa dni później wykonany zostanie inauguracyjny rejs z Krakowa na Gran Canarię. Loty na tej trasie także wykonywane będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Oprócz tego w krakowskim porcie pojawi się dodatkowy, trzeci Boeing 737-800 w barwach irlandzkiego przewoźnika. Zwiększona zostanie też liczba lotów do Alicante, z 2 do 3 tygodniowo (Zimowy rozkład Ryanaira z Krakowa, 2015-04-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.