Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy samolot i logo WestJet

Lotnictwo cywilne, 31 sierpnia 2015

Kanadyjskie linie WestJet odebrały pierwszego Boeinga 767. Samolot ma naniesione nowe logo przewoźnika.

Pierwszy Boeing 767-300ER we flocie WestJet rozpocznie we wrześniu loty na trasie Toronto-Calgary / Zdjęcie: WestJet

Do bazy WestJet w Calgary trafił pierwszy samolot szerokokadłubowy (Boeingi 737 MAX dla WestJet, 2013-08-30). Jest to Boeing 767-300ER, z naniesionym nowym logo. Kanadyjskie linie wydzierżawiły 4 samoloty tego typu, bezpośrednio od producenta, z opcją ich zakupu. Dwa kolejne 767-300ER trafią do WestJet jesienią, a czwarty – wiosną 2016. Samoloty przystosowane są do przewozu 262 pasażerów, w tym 24 w klasie Premium.

Dołączenie do floty towarzystwa samolotów szerokokadłubowych wiąże się z planami uruchomienia połączeń transatlantyckich. Początkowo Boeingi 767 będą obsługiwały trasę Toronto-Calgary. Jednak już w grudniu zapoczątkowane zostaną ich loty z Alberty na Hawaje i z Toronto do Montego Bay na Jamajce. Od maja 2016 WestJet zamierza wykonywać loty do Londynu-Gatwick.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.