Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej Su-30 dla Algierii

Lotnictwo wojskowe, 14 września 2015

Algieria zamówiła kolejną partię samolotów wielozadaniowych Su-30.

Zdjęcie: forcesdz

Dyrektor generalny Rostechu, Siergiej Czemiezow, poinformował w wywiadzie dla portalu lenta.ru, że Al-Kuwwat al-Dżawwija al-Dżazairija (wojska lotnicze Algierii) zakupiły kolejną partię Su-30MKA.  Kontrakt na 14 samolotów wielozadaniowych tego typu został podpisany w kwietniu br. Dostawy zostaną zrealizowane w latach 2016-2017. Według nieoficjalnych informacji wartość porozumienia wynosi ok. 1 mld USD (3,7 mld zł).

Obecnie Al-Kuwwat al-Dżawwija al-Dżazairija eksploatują 44 Su-30MKA, wyprodukowanych przez zakłady IAPO w Irkucku. 28 z nich dostarczono na mocy kontraktu zawartego w 2006, a pozostałe po zawarciu kolejnej umowy w 2010 (Algieria chce pozyskać dodatkowe Su-30MKA, 2008-05-19). Samoloty mają zabudowane niektóre elementy wyposażenia awionicznego dostarczone przez Francuzów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.